לוגו המרכז הישראלי לחברות

הליווי שלנו

חברתנו עובדת בכמה שלבי ליווי, שלבים אלו הוכיחו לאורך שנות פעילותינו והניבו תוצאות רבות ואיכותיות ללקוחותינו.

יעילות ושירות אישי עבור הלקוח
את ליווי המכירה מבצע גורם אחד שמסנן את כל הפעולות על פי קרטריונים שנקבעו עם הלקוח. הוא מתרכז רק בלקוחות רציניים שיכולים לבצע עסקה ומרכז את כל ההצעות אצלו, וכך משיג את המחיר הטוב ביותר. אנו שומרים על קשר אישי עם בעל העסק ומעדכנים אותו ברציפות בכל התהליך ואיננו מבזבזים את זמנו. במכירה ללא בלעדיות בעל העסק עובד מול כמה מתווכים שאין ביניהם תיאום, מצב זה מייצר זילות, אי-דיוק בנתונים, פגישות סרק וחוסר דיסקרטיות.
אקטיביות
בליווי שלנו השיווק הוא אקטיבי. משרדנו משקיע זמן רב ומשאבים רבים בעסקה, אנו מקצים לה מנהל פרויקט מוביל שינהל אותה. במכירה ללא בלעדיות, לעומת זאת, השיווק יותר פסיבי ונעשה ״על הדרך״.
חשיפה נכונה ומבוקרת
בבלעדיות העסקה מקבלת חשיפה מקסימלית. אנו מפרסמים אותה באפיקים דיגיטליים שונים ומבוקרים. כלומר, העסקה מתפרסמת במאגר הלקוחות הממוקד של חברתנו.
שיתוף פעולה ומאגר לקוחות איכותי
אחת מליווי השיווק של עסקה בבלעדיות היא שיתוף פעולה עם משרדים איכותיים שלהם יש מוניטין רב, כך נוצר מצב שהנכס נחשף לקהל לקוחות גדול לעומת שיווק שאין לו בלעדיות, שהחשיפה שלו לקונים מוגבלת, ומאחר שמתווכים רגילים חוששים לאבד את העסקה והעמלה שלהם, הם נמנעים מלשתף פעולה.
תחסכו מעצמכם תסכול מיותר
בעל עסק שמחליט לנסות למכור בעצמו יבין במהרה ועל בשרו שהתהליך מעייף ומייגע מאחר שהוא יוצף בטלפונים ובמתעניינים שאינם רציניים. אנשים לא יגיעו לפגישות שנקבעו או יבטלו אותן ברגע האחרון, ואלו יצרו תסכול רב ובזבוז זמן יקר. בליווי עסקאות חשוב שיהיה גורם שלישי שיגשר בין הצדדים, הוא גם יכין את המוכר וגם יקדם את העסקה מול הקונה .
שקופית קודמת
שקופית הבאה

תהליך המכירה הוא כמו ריצה ארוכה שיש לה התחלה, אמצע וסוף.
לשם אנחנו נכנסים ומלווים אתכם.
חשוב לתכנן את הריצה מראש ולהיות מוכנים מנטלית, אחרת יש סיכוי רב שמשהו ישתבש בדרך, ואז התוצאה יכולה להיות גורלית ואכזרית.

תמונת לוגו

מוכרים את החברה או את הפעילות שלכם?

יש לנו שיטה, והיא עובדת. נשמח להכיר אותך לפרטים וייעוץ ראשוני חינם.

קבלת פרטים על הח.פ למכירה

קבלת פרטים על הנכס

קבלת פרטים על העסק

דילוג לתוכן
אנו משתמשים בקבצי Cookie באתר שלנו. בלחיצה על "אישור", אתה מסכים לשימוש בכל העוגיות.
אישור