לוגו המרכז הישראלי לחברות

תוכנית שותפים

תוכנית השותפים

מערכת פרונט מן מבית המרכז הישראלי לחברות

הגיע הזמן להרוויח ובגדול

תוכנית השותפים שלנו היא אחת מערוצי השיווק הכי חשובים. וככזו אנו מתגמלים את שותפינו במגוון אפשרויות בהתאם, כמות הלקוחות שאתם יכולים לגייס ועוד פקטורים הקובעים את סוג העמלה שתינתן.

מה זאת אומרת תוכנית שותפים?

שיווק שותפים (Affiliate Marketing) הוא שיטת שיווק שבה עסקים מאפשרים לעסקים ואנשים פרטיים חיצוניים (הנקראים גם שותפי שיווק). להפנות לקוחות היכולים להתעניין במוצר או השירות של העסק ובתמורה העסק ישלם עמלה עבור כל פעולת רישום, מכירה, קנייה וכו.

ישנם שני סוגים נפוצים של תוכניות שותפים

הסוג הראשון הוא התוכנית הישירה מול בית העסק

עובדים ישירות מול החברה שרוצים לקדם והיא מעבירה לכם את העמלות ללא ניכוי עמלת רשת שותפים החותכת מהתשלום וכמובן מאפשרת לחברה לתת גמול הולם לשותפים לצד העברות בנקאיות מהירות – זו התוכנית שאנו עובדים.

הסוג השני תחת Affiliate Network

הוא תוכנית בו ניתן להרשם לרשת שותפים אחרת ובאמצעות Market Place ניתן לצפות בהרבה מאוד עסקים ולקדם כל אחד בנפרד בהתאם לתגמול הניתן בעבור כל פעולה הקורת בבית העסק, בסוג זה, רשת השותפים חותכת עמלה מהמשווקים השותפים.

תמיכה 24/6

אנחנו במרכז הישראלי לחברות, תמיד נשמח לסייע ולעזור לשותפים שלנו כל יום כל היום!

שקיפות מלאה

מערך הנתונים שלכם זמין 24/7 ומאפשר שקיפות מלאה על כל ההמרות שבוצעו דרך ההפניות שלכם.

שיטת תשלום נוחה

לנוחיותכם, תשלום העמלות יתאפשר דרך העברה בנקאית או שיק. בכפוף לתנאי התשלום בתקנון המלא.

תוכניות תגמול
של
המרכז הישראלי לחברות

ישנו מספר מרכיבים שהופכים את תוכנית השותפים שלנו לתוכנית השותפים המשתלמת ביותר בישראל. בין אם אתה משווק, עו"ד, רו"ח בין אם אתה עוסק בעיסוק כלשהו שלקוחותיך יכולים להנות מהחברה המובילה בישראל וממגוון השירותים שיש למרכז הישראלי להציע, מקומך איתנו. המרכז הישראלי לחברות מציעה כמה תוכניות מרכזיות שבו כל שותף יוכל לבחור את התוכנית המתאימה לו ולבנות מודל הכנסות נוסף לעסק שלו.


מי יכול להצטרף לתוכנית השותפים שלנו?

לא משנה אם אתם בלוגרים, פרילסנרים בוני אתרים, בתי תוכנה או שיש לכם מקור טראפיק איכותי או שאתם משרד עו"ד או רו"ח או סתם עוד הכנסה מהצד בנוסף לפעילות שלכם, 

שבא לכם להמליץ על נבחרת המוצרים האיכותיים של המרכז הישראלי לחברות גם תוכלו להמליץ וגם על הדרך תעשו מזה כסף.

השירותים שלנו

מה אנחנו יודעים להציע?

מכירת חברה

מכירת חברה

מכירה של עסק יכולה להיות עסק מסובך וארוך המחלקה היעודית למכירת תאגידים נעזרת בעשרות משרדי עורכי דין ורואי חשבון מובילים בתחום פיתחנו מערכות המחוברות לרשויות עם אבטחת מידע גבוהה מאוד כדי לקבל הערכת שווי שמתאימים לעסק שלך..

קראו עוד

מכירת חברה - חו"ל

מכירת חברה - חו"ל

מכירה של חברה בחו"ל יכולה להיות עסק מסובך וארוך. המחלקה הייעודית למכירת חברות חו"ל נעזרת בעשרות משרדי עורכי דין ורואי חשבון מובילים בחו"ל. פיתחנו מערכות חכמות עם אבטחת מידע גבוהה מאוד כדי לקבל הערכת שווי שמתאימים לחברה שנמצאת בחו"ל,

קראו עוד

קניית חברה

קניית חברה

קניית חברה זאת הדרך הנכונה לקדם את העסק שלכם לשלב הבא. כמה נקודות חשובות: כמובן עוד המון סיבות למה כן לקנות חברה דרכנו!! במקום לפתוח חדשה היום יודעים שניתן לקנות ולא לפתוח חברה חדשה !!


קראו עוד

קניית חברה - חו"ל

קניית חברה - חו"ל

קניית חברה בחו"ל זאת הדרך הנכונה לקדם את העסק שלכם לשלב הבא ולחדור לחו"ל בצורה הטובה ביותר. כמה נקודות חשובות: כמובן עוד המון סיבות למה כן לקנות חברה דרכנו!! במקום לפתוח חדשה היום יודעים שקונים דרכנו!!


קראו עוד

פירוק חברה

פירוק חברה

בדרך כלל הסיבה לפירוק חברה משום שהגיעה למצב של חדלות פירעון. כלומר, מצב בו אין עוד באפשרותה של חברה לפרוע את חובותיה כלפי נושים כמו ספקים, עובדים, רשויות המס ואחרים. תהליך פירוק חברה מביא לסיום קיומה של החברה ופעילותה השוטפת.

קראו עוד

חברות קבלניות

חברות קבלניות​

בעידן שהכל פרוץ יש יזמים המעוניינים להיכנס לענף הבנייה אנו מסייעים להם לרכוש חברות קבלניות בהתאם לצורך הפרויקט והכל בתיאום מסודר מול רשם הקבלנים הארצי ובצד השני הבעלים של חברות קבלניות לפעמים נאבדים בג׳ונגל..

קראו עוד

חברות כוח אדם אבטחה וניקיון

חברות כוח אדם אבטחה וניקיון

משרד העבודה החל בתהליך למידה על תהליך הגשת בקשה לקבלת רשיון קבלן כוח אדם/ קבלן שירות לצורך שיפור חווית הגשת הבקשה. לצורך כך אנחנו כאן ונסביר נקודת מבטם של קבלנים ובעלי עניין שונים בתהליך . במסגרת הבדיקה, נרצה ללמוד אודות צרכים קשיים.

קראו עוד

פרויקטים מיוחדים + תוכנית שבועית

פרויקטים מיוחדים + תוכנית שבועית​

לפעמים חברה מוצאת את עצמה מתמודדת עם פרוייקטים שאינם בתחום הפעילות הרגיל שלה לא פעם להחלטות שהתקבלו השלכות כלכליות מרחיקות לכת על פעילות החברה ועל שווי החברה..


קראו עוד

המספרים מדברים  הצלחות מדברות בעד עצמם​

מכירה וקניית חברות שלד
0
מכירת פעילות עסקית
0
פירוק חברות
0
פרוייקטים מיוחדים
0
חברות חו"ל
0

לקוחות ממליצים​

מוטי

תפקיד: בעלים 

"רכשו ממני חברה ביושר ובהגינות קובי וטופז תודה רבה אני ממליץ לעבוד עם המרכז הישראלי לחברות"

עדויות אישיות

משה

תפקיד: בעלים 

"בעזרת המרכז הישראלי לחברות, נעזרתי בשירותיהם והצלחתי למכור את החברה… הם הלכו איתנו יד ביד"

עדויות אישיות

אביב

תפקיד: בעלים 

"תודה רבה על השירות המדהים, צוות של תותחים עזרו לי המון בכל התהליך, ממליץ מאוד !" 

עדויות אישיות

ברוכים הבאים למערכת השותפים שלנו

 

אנו מציעים מערך נתונים זמין 24/7 שמאפשר שקיפות מלאה על כל ההמרות שבוצעו דרך ההפניות שלנו.

המערך שלנו מתבסס על טכנולוגיה מתקדמת ומאפשר גישה מהירה ונוחה לנתונים עדכניים בכל עת. באמצעות המערך, תוכלו לעקוב אחר ההמרות שלכם בצורה ברורה ושקופה, ולקבל מידע מדויק על כל הפעולות שבוצעו.

נתוני המערך עודכנים באופן תדיר ומתמיד, מה שמאפשר לכם להיות בטוחים שהמידע שאתם רואים הוא תמיד עדכני ומהימן. בנוסף, אנו מתחייבים לשמור על שקיפות מלאה ולספק לכם כלים ומידע שיעזרו לכם לנהל את עסקייכם בצורה יעילה יותר.

אנחנו כאן

אנו זמינים לכל שאלה או בקשה בנושא המערך ונשמח לעזור לכם בכל צורה שניתן

דילוג לתוכן