לוגו המרכז הישראלי לחברות

תחומי פעילות

השירותים שלנו

מה אנחנו יודעים להציע?

נגישות ואמינות שירותים מובילים שנותנים לך את השליטה בחיים שלך.

בין אם אתה זקוק לפתרון מהיר, שירות אישי, או ייעוץ מקצועי אנחנו כאן עבורך. השירותים שלנו מתאימים לצרכים הייחודיים שלך ומספקים פתרונות מותאמים אישית שמשפרים את איכות החיים שלך בכל נושא העסקי בחיים שלך בהתחייבות!!

מכירת חברה

מכירת ח.פ

מכירה של עסק יכולה להיות עסק מסובך וארוך המחלקה היעודית למכירת תאגידים נעזרת בעשרות משרדי עורכי דין ורואי חשבון מובילים בתחום פיתחנו מערכות המחוברות לרשויות עם אבטחת מידע גבוהה מאוד כדי לקבל הערכת שווי שמתאימים לעסק שלך בעזרת חישוב פנימי ועמוק מול המערכות שפיתחנו אנו מסייעים לחברות לקבל את שוויין האמיתי ולא להתפשר על מחיר המכירה והכל כמובן בצורה יסודית מקצועית בהתאם להתנהלות כגוף מבוקר

מכירת חברה - חו"ל

מכירת ח.פ בחו"ל

מכירה של חברה בחו"ל יכולה להיות עסק מסובך וארוך. המחלקה הייעודית למכירת חברות חו"ל נעזרת בעשרות משרדי עורכי דין ורואי חשבון מובילים בחו"ל. פיתחנו מערכות חכמות עם אבטחת מידע גבוהה מאוד כדי לקבל הערכת שווי שמתאימים לחברה שנמצאת בחו"ל,

קניית חברה

קניית ח.פ

קניית חברה זאת הדרך הנכונה לקדם את העסק שלכם לשלב הבא. כמה נקודות חשובות: כמובן עוד המון סיבות למה כן לקנות חברה דרכנו!! במקום לפתוח חדשה היום יודעים שניתן לקנות ולא לפתוח חברה חדשה !!

קניית חברה

קניית ח.פ בחו"ל

קניית חברה בחו"ל זאת הדרך הנכונה לקדם את העסק שלכם לשלב הבא ולחדור לחו"ל בצורה הטובה ביותר. כמה נקודות חשובות: כמובן עוד המון סיבות למה כן לקנות חברה דרכנו!! במקום לפתוח חדשה היום יודעים שקונים דרכנו!!

מחשבון הערכת שווי

הערכות שווי

ברוכים הבאים למחלקת הערכות שווי, שבה תוכלו לקבל הערכת שווי מלאנ ואמיתי המשקפת את הערכת השווי ברמה הטובה ביותר .
בין אם אתם מחפשים למכור את החברה או בין אם אתם סתם רוצים לקבל מידע כמה שווה הנכס או חברת השלד ואפילו סטארטאפ שלכם  אנו מזמינים אתכם לנסות אותנו .

פתיחת חשבון בנק

פתיחת חשבון בנק

הלוואה שאנחנו לוקחים מגוף פיננסי מסוים. הגופים הפיננסיים שמציעים הלוואות חוץ בנקאיות בישראל הם חברות כרטיסי האשראי, חברות הביטוח ובתי ההשקעות המציעים הלוואות כנגד קרנות השתלמות, קופת גמל או קרן פנסיה, וכמובן חברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר.

שיפור דירוג אשראי

שיפור דירוג אשראי​

דירוג האשראי – מהו דירוג אשראי, למה הוא כל כך חשוב ומדוע אין סיבה לפחד ממנו ? מאגר נתוני האשראי של בנק ישראל באוויר כבר מעל לשנה – נאספים בו כל הנתונים הפיננסים של כל אזרח אשר מחזיר בחשבון בנק/אשראי/הלוואה וכד'. אז למה לא צריך לפחד ממנו ואיך הוא עוזר לנו?

מימון, הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות

מימון, הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות

הלוואה שאנחנו לוקחים מגוף פיננסי מסוים.
הגופים הפיננסיים שמציעים הלוואות חוץ בנקאיות בישראל הם חברות כרטיסי האשראי, חברות הביטוח ובתי ההשקעות המציעים הלוואות כנגד קרנות השתלמות, קופת גמל או קרן פנסיה, וכמובן חברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר.

פירוק חברה

פירוק חברה

בדרך כלל הסיבה לפירוק חברות הינה הגיען למצב של חדלות פירעון.
כלומר, מצב בו אין עוד באפשרותה של חברה לפרוע את חובותיה כלפי נושים כמו ספקים, עובדים, רשויות המס ואחרים.
במקרה כזה, מטרת פירוק החברה הינה כינוס כל יתרת הנכסים שנותרו עדיין ברשות החברה, וזאת לשם מימושם וכיסוי מירב חובותיה, ככל שניתן.

חברות קבלניות

חברות קבלניות​

בעידן שהכל פרוץ יש יזמים המעוניינים להיכנס לענף הבנייה אנו מסייעים להם לרכוש חברות קבלניות בהתאם לצורך הפרויקט והכל בתיאום מסודר מול רשם הקבלנים הארצי ובצד השני הבעלים של חברות קבלניות לפעמים נאבדים בג׳ונגל ולא יודעים למי לפנות אנו מחברים בין המוכר לקונה בצורה מקצועית תוך מתן דגש על מקצועיות ללא פשרות​

חברות כוח אדם אבטחה וניקיון

חברות כוח אדם אבטחה וניקיון

משרד העבודה החל בתהליך למידה על תהליך הגשת בקשה לקבלת רשיון קבלן כוח אדם/ קבלן שירות לצורך שיפור חווית הגשת הבקשה. לצורך כך אנחנו כאן ונסביר נקודת מבטם של קבלנים ובעלי עניין שונים בתהליך . במסגרת הבדיקה, נרצה ללמוד אודות צרכים, קשיים ואופן ההתמודדות עם תהליך הבקשה.

פרויקטים מיוחדים + תוכנית שבועית

פרויקטים מיוחדים + תוכנית שבועית​

הפרויקטים שאינם חלק מתחום הפעילות הרגיל של החברה עשויים להשפיע על המצב הכלכלי והערך שלה.
על מנת להתמודד עם זה, אנו מציעים תוכנית כלכלית ועסקית הכוללת בנייה של מרכזי רווח, ניהול כלכלי של הפרויקטים, ואופטימיזציה של מסגרות האשראי.
זאת תסייע לניהול בקידום החברה ליעדיה בביטחה ובוודאות כלכלית.
אנו מגישים לך תוכנית כלכלית ועסקית לתכנון וניהול חכם של העסק כולל ליווי צמוד בכל העבודה השוטפת.
תוצרים כלכליים עסקיים שנייצר עבורך בעבודה השוטפת ושבועית כדי לשפר את הפעילות ברמת היום יום

יש לכם שאלות? דברו איתנו​

כתובתנו:
מגדלי סטוצ’י, ראשון לציון

טלפון:
אימייל: [email protected]

שעות פעילות: א’ עד ה’ 09:00 עד 18:00

תמונת לוגו

מוכרים את החברה או את הפעילות שלכם?

יש לנו שיטה, והיא עובדת. נשמח להכיר אותך לפרטים וייעוץ ראשוני חינם.

קבלת פרטים על הח.פ למכירה

קבלת פרטים על הנכס

קבלת פרטים על העסק

דילוג לתוכן
אנו משתמשים בקבצי Cookie באתר שלנו. בלחיצה על "אישור", אתה מסכים לשימוש בכל העוגיות.
אישור